תפקידו של רואה חשבון על פי יניב ארד

על פי יניב ארד תפקידו של רואה חשבון הוא לספק שירותים פיננסיים לחברה. הם אחראים לעקוב אחר הרישומים הפיננסיים של החברה ולוודא שהם מדויקים.

רואה חשבון יכול גם להיות חלק מצוות הניהול ולעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם חברים אחרים בעסק. במקרים מסוימים, רואה חשבון עשוי אפילו להיות אחראי על ניהול מחלקה.

תפקידו של רואה חשבון הוא לספק דוחות כספיים ולהציג את המצב הפיננסי של ארגון.

זה אולי נשמע כמו עבודה פשוטה, אבל יש הרבה משימות שרואה חשבון חייב לעשות מלבד משימות הנהלת החשבונות. הוא צריך להיות מסוגל לנתח נתונים, לעבוד עם תקציבים ולנהל תזרים מזומנים. כמו כן, עליו להיות מסוגל לתקשר היטב עם מחלקות אחרות בחברה ולוודא שהן נמצאות באותו עמוד בכל הנוגע לכספים.

מיהו רואה חשבון?

על פי יניב ארד רואה חשבון מקצועי ומוסמך רואה חשבון הוא אדם שאחראי על מעקב אחר פעולות פיננסיות, ניתוח המצב הפיננסי של ארגון והכנת דוחות.

רואה חשבון יכול לעבוד במגוון תחומים כגון פיננסים, ביטוח, נדל"ן, ייצור, קמעונאות ועוד. רואה חשבון הוא בעל ידע נרחב בנושאים פיננסיים וחשבונאיים.

רואה חשבון הוא אדם שהוכשר לעבוד עם מידע פיננסי, רשומות ונתונים אחרים על מנת להכין דוחות כספיים ולנהל את הפעילות הפיננסית של ארגון.

תפקידו של רואה חשבון כולל בעיקר:

  • הכנת תקציבים למטרות שונות
  • ניהול משאבי הארגון
  • הכנת וניתוח דוחות כספיים
  • ייעוץ לגבי השקעות או עסקאות עסקיות אחרות
  • ביקורת ספרי ארגון

רואה חשבון אחראי לחישוב ורישום המידע הפיננסי של העסק, כגון הכנסות והוצאות. הוא גם אחראי על העבודה עם מערכות הנהלת חשבונות שונות כדי להבטיח שהאיזון הנכון נשמר בתוך החברה.

יניב ארד רואה חשבון משתמש בכישורו במתמטיקה, חשבונאות, מימון, כלכלה וסטטיסטיקה כדי לעזור לעסקים לנהל את הכספים שלהם.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

חברה לניקוי חלונות בגובה

ניקיון הוא דבר מאוד חשוב ולכן אנשים רבים מקפידים לנקות את הבית והסביבה שלהם באופן קבוע. גם אם תלכו למבנים ציבוריים או משרדים תוכלו לראות

קרא עוד »

חברה לשיווק נדל"ן

הרבה אנשים רואים את שוק הנדל"ן הישראלי שבו משקיעים רבים בשנים האחרונות הרוויחו מעלייה משמעותית של הנכס בנוסף לתשואה משכירות שרק עולה עקב מחירי השכירות

קרא עוד »