יוסי שדה – מומלץ להקשיב לסיפור שלו

יוסי שדה

הסיפור של יוסי שדה נחשב למאוד מיוחד וכזה שגורם לרבים להתפלא ולהעריך את פועלו. יוסי הקים בשנת 1998 את חוות שדה בר אשר מאז ועד היום מספקת לבני נוער חסרי בית מקום חם לישון בו וזאת לצד תמיכה בכל ההיבטים האחרים בחייהם שלהם.

ליווי בכל צורך לימודי של בן נוער

כל בן נוער שנמצא בחווה של יוסי שדה יכול להיות בטוח כי הוא יזכה לליווי אמתי אשר יאפשר לו להיות שקט לחלוטין בכל הנוגע למישור הלימודי. יוסי שדה יודע להציע לבני הנוער את כל מה שהם צריכים וזאת על מנת להחזיר להם את הביטחון העצמי ולהשיב את החיים שלהם למסלול התקין. בדרך זו הצליח יוסי שדה לשנות את חייהם של אינספור בני נוער ולסייע להם להיות עם תקווה בנוגע לעתיד שלהם. דבר שסייע להם רבות.

פעילויות מעשירות כחלק מהשגרה בחווה

דבר נוסף שמאפיין את החווה של יוסי שדה זה הפעילויות שמתרחשות בחווה שלו. בין היתר הוא מאפשר לבני הנוער לטפל בבעלי החיים ולהתעסק עם הצמחייה וכך להבין מה זו עבודת אדמה. בדרך זו בני הנוער מסגלים לעצמם ערכים של עבודה קשה, התמדה ומסוגלות וזאת בשלל היבטים שונים בחיים. דבר שמביא עמו תועלת יוצאת דופן בעצם.

שינה את חייהם של בני נוער רבים

לאורך השנים הצליח יוסי שדה לעשות את זה ובגדול. הוא סייע לבני נוער רבים לחזור למסלול חיים תקין לחלוטין. הודות לו ניתן לראות כי לא מעט בני נוער מוצאים עצמם במצב הרבה יותר טוב ויוצאים מהמצוקה בה היו במשך לא מעט שנים. יוסי שדה מצליח שוב ושוב לחלץ את אותם בני נוער ממצוקה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

הסמכה לתקן ISO 9001
כללי
kobi

הסמכה לתקן ISO 9001

הדרך להסמכה לתקן ISO 9001 מתחילה בפנייה אל חברה מקצועית שמתמחה בתחום ומלווה בהצלחה ארגונים ישראלים בדרכם אל הטמעה מוצלחת של התקן הבינלאומי במלואו. תהליך

קרא עוד »
דירות להשקעה הונגריה
כללי
kobi

דירות להשקעה הונגריה

לאחר תקופה של משבר כלכלי, שוק הנדל"ן האירופי חזר להיות חזק בשנים האחרונות. משקיעים בינלאומיים עדיין רוכשים דירות רבות ומתחמי נדל"ן גדולים ברחבי אירופה, כך

קרא עוד »