ריהוט משרדי

ריהוט משרדי

בחירה מוצלחת של ריהוט משרדי נושאת עמה כמה עניינים חשובים שצריך להכיר. ראשית כל, חשוב להבין כיצד עובד עיצוב של ריהוט משרדי: ישנם משרדים שמשופצים על פי יזמותכם, ואז יש להיערך מראש עם פריטי הריהוט בעיצוב המתאים, לדידכם. אבל ישנם מקרים בהם המשרד מסופק לכם מן המוכן, למשל במסגרת פרויקט בבניין רב קומות שנבנה על ידי יזם בינוי (במקום על ידכם, ביוזמה שלכם). במקרה כזה צריך לבחור ריהוט משרדי שישלים את עיצובו של היזם. בפרק שדן בעיצוב נלמד כיצד לעשות זאת. כמו כן, יש להתייחס לנושאים ארגונומיים המעידים על התאמתו של כל רהיט לשימוש שאתם מבקשים לעשות בו.

בחירת העיצוב עבור הריהוט המשרדי

אין ספק שיום כמו יום בחירתו של ריהוט משרדי לא יהיה לכם בכל עת. זוהי התקופה בה אתם קובעים כיצד ייראה, הלכה למעשה, המשרד שלכם. ברור שכבר בשלב הבינוי ניתן לנבא כיצד ייראו הרהיטים אם אתם אלו שמתכננים אותו. אם נתתם הוראה כיצד לצבוע כל קיר, אלו חלונות לשים, מהן הדלתות שיהיו בשימוש ובאיזה ריצוף לבחור, ההשלמה עם פריטי הריהוט המתאימים תיעשה ללא קושי. על סמך הצבעים של התשתיות שאתם בחרתם קל להתחקות אחר דגם הכיסאות, השולחנות וספות ההמתנה השונות, המדפים והתקני האחסון הנלווים ולספק לעצמכם את כל מה שאתם צריכים בשביל העיצוב המושלם. נשאלת השאלה מה קורה כאשר העיצוב הוא לא שלכם אלא של יזם בינוי שמכר לכם משרד מן המוכן ולא שיפצתם? במקרה כזה יש להתייחס לצבע הקירות הנבחר, לסוג הריצוף, פרקט או קרמי/אבן, וליתר התשתיות ולבחור בפריטי הריהוט שישלימו את התמונה הכוללת. במקרה כזה מומלץ לעבוד עם הדמיית מחשב כשאתם נמצאים בתוך המשרד המיועד, על מנת למצוא את הריהוט המתאים ביותר חזותית.

בחירה פונקציונאלית מעשית של הריהוט

יש להבחין בין ריהוט משרדי המשמש לעבודה פעילה לבין ריהוט המתנה. בשל כך שריהוט המתנה הוא טמפוררי, הוא צריך לספק רק נוחות. אין כאן שיקול ארגונומי הכרוך בישיבה ממושכת ולכן אלמנט היציבות נדחק לפינה על חשבון אלמנט הרכות שצריך בהחלט לתפוס כדי להסדיר המתנה כיפית עבור הלקוחות והאורחים. לעומת זאת, כאשר בוחרים ריהוט משרדי המשמש לעבודה פעילה עליו להיות יציב וערוך לשימוש של מספר שעות. לדוגמה, לא ניתן להציב ספה ולהורות לעובד הייטק לשבת עליה 8 שעות מול מחשבו האישי. את זה עושים עם כסא בעל 5 גלגלים עם יכולת תנועה אורטופדית. לעומת זאת, אורח ניתן להושיב על כסא מהסוג הזה אבל הרבה יותר מזמין יהיה לספק לו ספת פאר מענגת על מנת שייהנה מרגעי ההמתנה שלו.

בחירת חומרי הייצור של הריהוט המשרדי

את חומרי הייצור של הריהוט חשוב לבחור על פי מה שאתם מורגלים לעבודה שוטפת. יש אנשים שכיסאות בד עדיפים בעיניהם על כסאות עור או דמויי עור ולהיפך. חשוב גם לבחור במדפים ובארונות על פי מפרט הייצור הנדרש, עץ מלא או תחליף עץ לחיסכון במחיר. כשעושים זאת יש לוודא כי הדגם הנבחר מיועד לנשיאת המשקלים שאתם מבקשים להציב.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים חברה לשיפוץ הבית?
בין אם אתם עושים שיפוץ קל או כבד בבית שלכם, הדבר הכי חשוב שאתם צריכים לעשות הוא, לשכור חברת שיפוצים...
קרא עוד »
אפר 22, 2020
מכונות קיטור סטימר
מכונות ניקוי בקיטור, המכונה לעתים קרובות כלי קיטור או מנקי קיטור, משתמשות בכוחו של קיטור חם כדי לחטא...
קרא עוד »
ינו 15, 2024
10 צעצועים מגניבים של מרבל שכל ילד וילדה חייבים לאוסף שלהם
כל ילד אוהב גיבורי על. מכיוון שאלו דמויות שנלחמות בפשע ועוזרות להציל את העולם מפני כוחות הרשע, אין ספק...
קרא עוד »
פבר 13, 2019