נהיגה בפסילת רישיון – מה יקרה לך

נהיגה בפסילת רישיון – מה יקרה לך

עבירות התנועה השכיחות על כבישי העולם בכלל ועל כבישי ישראל בפרט רבות. אנשים רבים סבורים כי אותם לא יתפסו, להם לא תקרה תאונה, עליהם אפשר לסמוך גם כשהם תחת השפעת אלכוהול או שאת רישיונם אין כל צורך לחדש. כלל עבירות התנועה האלה מסכנות חיים של ממש. חיי הנוסעים ברכב וכן חיי כל הנמצאים בקרבת מקומו של הרכב כאשר הנהג בו עובר על חוקי תנועה או בטיחות נמצאים בסכנה אמיתית ועל כן חשוב להכיר את העונשים הצפויים על עבירות התנועה החמורות ביותר. אחת מעברות התנועה החמורות ביותר היא נסיעה בפסילת רישיון. נסיעה בפסילת רישיון פירושה נהג הנוסע ברכב על אף שזכות הרישיון שלו נשללה ממנו לאחר עבירות תנועה רבות או מקרים שונים.

 

קנסות ועונשים כבדים על הנוהגים בפסילת רישיון

לא מעט אנשים ממשיכים לנסוע ברכבם למרות שרישיונם נשלל מהם במחשבה כי לא יתפסו אותם, כל מה שהם צריכים זאת נסיעה קצרה ואחרונה או אין כל זכנה נשקפת שהרי הם יודעים לנהוג כראוי. אך אם יתפס נהג אשר נוהג בפסילת רישיון הוא צפוי להיענש בעונשים חמורים. ראשית, חשוב לדעת שרישיון הנהיגה ילקח לשלושה חודשים לכל הפחות. מעבר לכך ובמקרים מסויימים החוקה מאפשרת לבית המשפט להחליט לשלוח את הנהג הסורר לעד שנתיים של מאסר בפועל.

 

אל לכם לקחת סיכונים מיותרים – נהיגה בזמן פסילה עלולה להכניס אתכם לכלא!

על כן, אל לכם לקחת סיכונים מיותרים על החיים שלכם ושל חיי הסובבים אותכם. מעבר לסכנת החיים, ישנן עוד סכנות נוספות של קנסות כבדים, שלילת רישיון לתקופת זמן ארוכה וכמובן במקרים מסויימים אף כניסה לכלא. היכרות עם כלל החוקים והעונשים הצפויים לכל חוק וחוק יסייעו לכם להבין עד כמה לא כדאי לכם לנסוע בפסילת רישיון.

כתוב/כתבי תגובה