איך לנהל תקשורת עם קבלני משנה ומזמיני עבודה

איך לנהל תקשורת עם קבלני משנה ומזמיני עבודה

תקשורת רציפה וחיובית היא הבסיס למערכת יחסים מניבה ויציבה עם קבלני המשנה ומזמיני עבודות. כבעלי עסק מצליח עליכם לזכור לכל אורך הדרך שהאופן בו אתם מתנהלים משפיעה על התדמית העסקית. אם חשוב לכם לבנות לעצמכם תדמית של עסק רציני ואמין – אתם מחויבים לתקשורת רציפה, אדיבה וברורה. 

זמן התגובה שלכם לפניות

בין אם התשובה שלכם חיובית או שלילית, עליכם להקפיד להשיב במהרה לכל פנייה. הגדירו לעצמכם יעד של מענה לפניות של מזמיני עבודות וקבלני משנה. מעקב אחר זמני המענה יהפוך לפשוט עם מערכת ניהול לעסק. קיימת אפשרות לרכז את כל הפניות במקום כאשר בלחיצת כפתור ניתן יהיה לאתר פניות שלא טופלו בזמן. זמן תגובה קצר הוא הבסיס למתן שירות טוב יותר לכלל הספקים, קבלני המשנה והלקוחות. 

תקשורת נכונה עם קבלני משנה

פעמים רבות, התקשרות עם קבלני משנה דורשת מאתנו לוותר במעט על השליטה המלאה בתהליכי העבודה. שימו לב, עבודה משותפת על אותה תוכנת ניהול לעסק מבטיחה לכם את האפשרות לקבל את כל המידע העדכני ביותר בזמן אמת. אל תתפשרו על פחות מאפשרות לדעת מתי בדיוק הלקוחות שלכם מקבלים מענה והאם הסטנדרטים הגבוהים שאתם קבעתם בתחום השירות אכן מתממשים. 

חלוקת תפקידים ברורה

עובדים בכירים וזוטרים זקוקים לתחומי אחריות. תשמחו לגלות שישנם לא מעט עובדים שנהנים לקבל על עצמם ניהול של תיקי לקוחות ופרויקטים. דעו לזהות אצלכם בצוות את אלו שהתברכו ביכולות גבוהות ותקבעו להם תחומי אחריות. התקשורת עם קבלני המשנה והלקוחות תהיה הרבה יותר רציפה, יעילה ואישית כאשר קיים בעבורם איש קשר ספציפי אצלכם בחברה. עם כל בעיה או שאלה יש לכם כתובת לפנות אליה בעוד אתם כמנהלים מבצעים מעקב אחר ההתקשרות.  

להמטמעת מערכת ERP צרו קשר עוד היום : פריוריטי https://medatech.com

כתוב/כתבי תגובה