איך לנהל תקשורת עם קבלני משנה ומזמיני עבודה

מערכת ERP

תקשורת רציפה וחיובית היא הבסיס למערכת יחסים מניבה ויציבה עם קבלני המשנה ומזמיני עבודות. כבעלי עסק מצליח עליכם לזכור לכל אורך הדרך שהאופן בו אתם מתנהלים משפיעה על התדמית העסקית. אם חשוב לכם לבנות לעצמכם תדמית של עסק רציני ואמין – אתם מחויבים לתקשורת רציפה, אדיבה וברורה. 

זמן התגובה שלכם לפניות

בין אם התשובה שלכם חיובית או שלילית, עליכם להקפיד להשיב במהרה לכל פנייה. הגדירו לעצמכם יעד של מענה לפניות של מזמיני עבודות וקבלני משנה. מעקב אחר זמני המענה יהפוך לפשוט עם מערכת ניהול לעסק. קיימת אפשרות לרכז את כל הפניות במקום כאשר בלחיצת כפתור ניתן יהיה לאתר פניות שלא טופלו בזמן. זמן תגובה קצר הוא הבסיס למתן שירות טוב יותר לכלל הספקים, קבלני המשנה והלקוחות. 

תקשורת נכונה עם קבלני משנה

פעמים רבות, התקשרות עם קבלני משנה דורשת מאתנו לוותר במעט על השליטה המלאה בתהליכי העבודה. שימו לב, עבודה משותפת על אותה תוכנת ניהול לעסק מבטיחה לכם את האפשרות לקבל את כל המידע העדכני ביותר בזמן אמת. אל תתפשרו על פחות מאפשרות לדעת מתי בדיוק הלקוחות שלכם מקבלים מענה והאם הסטנדרטים הגבוהים שאתם קבעתם בתחום השירות אכן מתממשים. 

חלוקת תפקידים ברורה

עובדים בכירים וזוטרים זקוקים לתחומי אחריות. תשמחו לגלות שישנם לא מעט עובדים שנהנים לקבל על עצמם ניהול של תיקי לקוחות ופרויקטים. דעו לזהות אצלכם בצוות את אלו שהתברכו ביכולות גבוהות ותקבעו להם תחומי אחריות. התקשורת עם קבלני המשנה והלקוחות תהיה הרבה יותר רציפה, יעילה ואישית כאשר קיים בעבורם איש קשר ספציפי אצלכם בחברה. עם כל בעיה או שאלה יש לכם כתובת לפנות אליה בעוד אתם כמנהלים מבצעים מעקב אחר ההתקשרות.  

להמטמעת מערכת ERP צרו קשר עוד היום : פריוריטי https://medatech.com

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים עורך דין לתביעות ביטוח?
התמודדות עם תביעות ביטוח זו משימה שיכולה להיות מסורבת ולא פשוטה לעתים, והרי שאם אתם רוצים להקל על...
קרא עוד »
אוג 13, 2020
איך אדע שאני זכאי להחזרי מס? הכל על זכאות להחזרי מס
לא מעט אנשים זכאים להחזר מס. גם אם אתם חוששים לבדוק זכאות להחזר מס שכן, אתם חוששים שלאחר בדיקה יתגלה...
קרא עוד »
אפר 03, 2021
בואו להכיר חנות תאורה בראש העין שתאיר לכם את היום
כולנו נתקלים בשלב כזה או אחר בפרסומות לחנויות תאורה שונות ומגוונות בכל רחבי הארץ. כמובן שכל חנות יש...
קרא עוד »
דצמ 10, 2018