מיכאל פוליצר – מדוע חשוב ללמוד איך להשקיע בשוק ההון

הרבה מאוד ישראלים בחרו להיכנס בשנים האחרונות לשוק ההון ולהשקיע שם את כספם. מעבר לעובדה שאנחנו מושקעים בשוק ההון דרך קרנות פנסיה, קופות גמל והשקעות אחרות אזי שרבים מאיתנו גם בוחרים להשקיע את כספם באופן ישיר בשוק ההון, בשביל ליהנות מאופציות שונות להכנסה, מעבר למשכורת הרגילה. 

על מנת להשקיע בשוק ההון בצורה נכונה, אנחנו צריכים ללמוד כיצד לעשות את זה בצורה נכונה. לשם כך, יהיה נכון מצידנו להיעזר בגורם מקצועי כמו מיכאל פוליצר. מיקי הוא איש בעל ניסיון רב בתחום, אשר מכשיר משקיעים צעירים ומספק להם את הכלים הרלוונטיים בשביל שיוכלו להשתלב בשוק ההון ולהשקיע בצורה נכונה. 

מיכאל פוליצר הוא אדם בעל ניסיון בשוק ההון ויודע בדיוק איך להשתמש בכלים השונים לצורך השקעה בצורה חכמה, מותאמת לצרכים של המשקיעים, בהתאם ליכולות ולתנאים שעומדים לרשותם. מי שבוחר ללמוד אצל מיקי פוליצר יכול לקבל הרבה מאוד כלים שיעזרו לו בתהליך לאורך זמן. 

מה אפשר לקבל בעבודה עם מיקי פוליצר 

כל מי שבוחר ללמוד את שוק ההון בעזרת מיכאל פוליצר, יכול לקבל את הכלים להבין איך השוק בנוי, אילו מדדים קיימים, כיצד משקיעים את הכסף בצורה נכונה, ואיך אפשר לאורך זמן לבצע השקעות שאכן יספקו תשואות בהתאם לאופי הסיכון שבוחרים לקחת, בין אם מדובר בהשקעות סולידיות ובין אם מדובר בהשקעות ברמת סיכון גבוהה יותר. 

חשוב לומר, הקורס יכול להתאים לכל אחד ובפרט לכל מי שאיננו מכיר את שוק ההון. דרך למידה באופן תיאורטי ובאופן מעשי, אפשר לקבל את כל מה שצריך בשביל לבצע השקעות חכמות לאורך זמן. המטרה היא להשתלב בשוק, להשקיע ולהיות מסוגל לאתר השקעות איכותיות.

כתוב/כתבי תגובה