מה זה בית חכם ואיך זה עובד?

בית חכם

בית חכם זהו בית שבו יש בקרים אשר מחברים בין לוח החשמל לבין מכשירי החשמל בבית, אשר מאפשרים לשלוט על כל המכשירים בשליטה מרחוק. השליטה הזו לרוב מתבצעת דרך אפליקציה ייעודית, וכך בעצם ניתן להפוך את השליטה במכשירי החשמל להרבה יותר נוח.

הפופולאריות של בתים חכמים צוברת תאוצה בשנים האחרונות, וזאת בשל ההבנה הולכת וגוברת כי הבתים הללו משנים לחלוטין את הפרדיגמה בדבר השימוש שלנו במכשירי החשמל, ומערכת כזו מסוגלת לעזור באופן משמעותי בחיסכון בהוצאות החשמל השוטפות.

הגדרת תרחיש פעילות למכשירי החשמל

תוכלו לקבוע שמערכת האזעקה בבית תפעל בכל פעם שאתם יוצאים לעבודה ושדוד המים יהיה דלוק חצי שעה לפני שאתם מגיעים לביתכם. אלו הן דוגמאות לדרך שבה תוכלו לתעל מערכת של בית חכם כדי להטיב עם איכות החיים שלכם ולהפוך את השימוש במכשירי החשמל בביתכם להרבה יותר נוח ופשוט, כך שזה יוכל להיות תואם לאורח החיים שלכם.

בעזרת מערכת כזו ניתן לשלוט כל מכשירי החשמל בבית, וביניהם תריסים חשמליים, מערכת המיזוג, תאורה, דוד מים, אזעקה, מצלמות ושקעים אשר תוכננו בתור שקעים חכמים. אתם רק צריכים לתת לחברה מקצועית לבצע התאמה מלאה של המערכת הזו לסביבת הבית שלכם, בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם.

מתאימים את המערכת לסביבת הבית שלכם

רוצים להתקין מערכת של חשמל חכם במקום המגורים שלכם? תוכלו לעשות את זה בתוך זמן קצר אם רק תחליטו לפנות אל חברה מנוסה שעוסקת בתחום הזה ותוכל לעשות את העבודה הדרושה בשבילכם. זה משהו שיוכל לקרות בקלות אם רק תבררו איזו חברות נחשבות למובילות באזור שלכם ויוכלו לבצע את העבודה הזו בשבילכם בסופו של דבר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין חבות מעסיקים
עורכי דין לדיני עבודה מסייעים לעובדים שנפגעו בעבודה לקבל את הפיצויים המגיעים להם בגין אותן פציעות או...
קרא עוד »
נוב 01, 2022
הסמכה לתקן ISO 9001
הדרך להסמכה לתקן ISO 9001 מתחילה בפנייה אל חברה מקצועית שמתמחה בתחום ומלווה בהצלחה ארגונים ישראלים...
קרא עוד »
ינו 17, 2021
החזר מס – תקבלו את מה שמגיע לכם
מס הכנסה דורש ממך להגיש את החזר המס שלך עד ה-15 באפריל בכל שנה. אם אתם עדיין לא מוכנים להגיש, חשוב לדעת...
קרא עוד »
פבר 23, 2023