שיקום נזקי מים – למה כדאי לפנות למומחים?

פונים לחברת שיקום נזקים לאחר בעיית רטיבות? לא משנה אם חוויתם הצפה בביתכם הפרטי בגובה רב, אם איתרתם נזילה או רטיבות באחד הקירות או שאתם בכלל מעוניינים למנוע בעיות נוספות לאחר שזיהיתם וטיפלתם בבעיות קיימות במשרד או בעסק שבו אתם עובדים – לא בכדי שיקום נזקי מים נחשב לאחת המשימות הרגישות והקריטיות ביותר בענף הבנייה והשיפוצים, ולכן כדאי לשקול היטב למי לפנות לצורך טיפול בבעיה קיימת.

מהם בדיוק שירותי שיקום נזקי מים?

תחת המטריה הכוללת של המושג 'שיקום נזקי מים' יכולים להיכנס שירותים רבים, בהם בראש ובראשונה שאיבת מי הצפה או שטפון בכמויות גדולות, וכן שאיבת מים ואפילו רטיבות קלה בחללים "כלואים" כמו קירות, רטיבות מתחת לרצפה ועוד ועוד. אך מעבר לשיקום בבנין עצמו, פעולות השיקום נעשות הרבה פעמים גם בתוך החלל הניזוק עצמו – וזאת לרוב על ידי יבשני מים הסופחים את הלחות הקיימת באוויר ובכך מונעים את גדילתן של פטריות ברחבי הבית, לרבות על הרהיטים והחפצים האישיים עצמם.

היכן מוצאים חברות שיקום?

ברחבי הארץ מוצעות לרווחת התושבים והעסקים שלל חברות העוסקות בשיקום נזקים, בין אם מדובר בנזקי מים ובין בנזקים אחרים. אם חלילה חוויתם נזק משמעותי בבנין או הדירה הנוגע לרטיבות או חלילה הצפה, ורגע לפני שאתם בוחרים את חברת שיקום הנזקים שלכם – דאגו לעשות זאת עם מומחים בלבד: רק חברה המחזיקה בתווי תקן איכותיים, ובעלת ניסיון וידע של שנים תוכל להציל את הרכוש שלכם ולמנוע תקלות נוספות בשעות הקריטיות שלאחר האירוע, כך שתוכלו ליהנות מראש שקט לכל הפחות בכל הנוגע לתפעול המצב לאחר פינוי המים מהזירה. 

להגעה הראשונית למקום ולטיפול הנכון במצב יש חשיבות עצומה והשלכות מרחיקות לכת על המשך הטיפול בו בימים ובשבועות שלאחר מכן, ולכן אסור להתפשר על חברה לא מקצועית שאינה יודעת כיצד להתמודד בדיוק עם כל מצב ותרחיש, ושיש ברשותה את כל הציוד הדרוש וידע ספציפי הנוגע לכל חומר גלם שמצוי בבית – בכדי למנוע נזקים נוספים חלילה וכדי להיות בטוחים שאתם תהיו מטופלים בידיים הכי טובות שיש.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יאיר מורט – קניית דירה זה דבר בר השגה
מאז ומתמיד ידענו כי קניית דירה היא דבר מורכב ואפילו מסובך ולא כל כך פשוט להגיע לזה. המחירים הגבוהים של...
קרא עוד »
ינו 20, 2021
בני ינאי – אלוף במילואים עם עבר אקדמי עשיר
מעטים האנשים שמצליחים לשלב בין לימודים אקדמיים מתקדמים לבין קריירה בצה"ל. בני ידע לעשות זאת בהצלחה,...
קרא עוד »
ינו 07, 2021
איך להתאים את מנגל הגז לצרכים שלכם
אנשים רבים בוחרים לעשות שימוש באפשרות של מנגל גז במטרה להצליח לחסוך את זמן ומאמץ הדלקת הגחלים. בחירה...
קרא עוד »
אפר 20, 2020