רשלנות בהסרת שיער: מידע שחשוב להכיר

רשלנות בהסרת שיער

בשנים האחרונות עלו מפר הטיפולים הקוסמטיים ובפרט התחום של הרת שיער. אולם, בהתאם לכך עלו גם מפר התלונות בגין רשלנות אשר התבצעה בתהליך. במאמר נציג את כל המידע החשוב ביותר לגבי רשלנות בהסרת שיער, תביעה אשר הולכת והופכת לנפוצה יותר ויותר.

הסרת שיער: טכנולוגיה מתקדמת החושפת את המטופל/ת לנזק

אין ספק כי בשנים האחרונות הטכנולוגיה של הרת שיער כבשה את ענף הקוסמטיקה והביוטי בישראל, כמו גם בעולם, ולא בכדי. למעשה, מדובר בטכנולוגיות חדשניות אשר מאפשרות לבצע הרת שיער לצמיתות, בסדרה של טיפולים אשר מותירות את העור חלק ונטול שיערות, החל מאורים גדולים ועד אורים קטנים כמו מפשעות ובית השחי. אולם, מדובר בתחום פרוץ, ולכן ישנם לא מעט מקרים בהם גברים ונשים אשר עוברים את התהליך מגלים כי הם נותרו עם נקיים גופניים במות כוויות, כחלק מפעולה לא מקצועית מצד הקוסמטיקאית או הטכנאי אשר ביצע את הסרת השיער באופן לא מקצועי. כחלק ממקרים רבים של רשלנות רפואית נרשם זינוק במספר התלונות אשר הוגשו לבתי המשפט, ובגינם קיבלו התובעים לפיצוי גבוה בך אלפי שקלים. מה חשוב לעת אות הנושא? להלן הפרטים.

מה נחשב לרשלנות בהרת שיער?

כאשר מופיעים לאחר הטיפול כוויות, צלקות או שיעור יתר – הבר ייחשב כרשלנות אשר מציק את קיומו של קבלת הפיצוי, בהתאם לחומרת הנזק. אולם, יש לקחת בחשבון כי מדובר בהליך משפטי אשר במסגרתה יש להוכיח כי הגורם המטפל התרשל בתפקידו וכתוצאה מכך נגרם נזק זמני או קבוע. בכי להגיש את התביעה, חשוב לפנות לעורך ין אשר מתמחה בתחום, הן לצורך בחינת המקרה לגופו והן לצורך איסוף ראיות אשר יבססו את כתב התביעה כנגד אותו גורם מטפל. נוף לכך, ניתן לתבוע גם את המכון בו בוצע ההליך, בתנאי כן אכן ניתן להוכיח כי התרחשה רשלנות.

תביעת רשלנות רפואית בגין הסרת שיער – השלבים הנדרשים

השלב הראשון והחשוב ביותר בתהליך של תביעה בגין רשלנות בעקבות הסרת שיער הוא תיעוד. כך לדוגמא, אם נוצרו כוויות באזור בו בוצע ההסרה חשוב מאוד לצלם ולשמור את התמונות. נוסף לכך, במיידה ופניתם לרופא בכדי לטפל יש לתעד את כל ההליך הרפואי, ולהעבירו לעורך דין. לאחר מכן עורך הדין ייבחן את מידת הנזק אשר נגרם לכאורה באמצעות מומחים רפואיים, ולאחר מכן ניתן יהיה להגיש את התביעה לבית המשפט. נוסף לכך, ניתן להימנע מהליך משפטי באמצעות גישור – פרוצדורה אשר במסגרתה ניתן ואף רצוי להגיע להסכם פשרה עם המכון או איש המקצוע אשר טיפל, לצורך קבלת פיצוי וללא חובת הוכחת נזק. לסיכום, הסרת שיער היא הליך קוסמטי אשר עלול להשתבש בעקבות רשלנות לכאורה. דאגו לממש את זכותכם, ולפנות לעורך דין.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

קניות אונליין מסין
כללי
kobi

קניות אונליין מסין – מה כדאי?

מכירות במסחר אלקטרוני ברחבי העולם, עלו ליותר מ -600 מיליארד דולר בשנת 2011. מוצרים עם תג מחיר גדול ודברים הניתנים לרכישה קרובה, הם מהסוגים הקשים

קרא עוד »