איך לבחור שף פרטי עד הבית?

איך לבחור שף פרטי עד הבית?

אם מסעדות יוקרה אינן זרות לכם ואתם יודעים להעריך אוכל מעולה, תשמחו להכיר את האפשרות הטעימה הבאה. במקום לחפש מסעדת יוקרה, תוכלו להפוך את הבית שלכם למסעדה מפוארת, על ידי כך שתזמנו שף פרטי עד הבית. איך לבחור? קבלו את הטיפים והדגשים החשובים. 

הרזומה המקצועי 

לא כל בשלן הוסמך כשף. כאשר את רוצים לבחור שף פרטי עד הבית, התרשמו קודם כל מהרזומה המקצועי. בדקו באילו מוסדות של בישול עילי הוא למד, באילו מסעדות ידועות הוא עבד. אם השף הוא גם בעל ניסיון בין לאומי, זוהי נקודה נוספת לזכותו. 

ההתמחות של השף 

אם אתם רוצים להקנות לארוחה צביון מסוים, יהיה זה רעיון טוב לשים לב להתמחות של השף. בעוד שחלק מהשפים מתמחים במטבח הצרפתי או האיטלקי, אחרים נמשכים יותר לסגנון של המזרח הרחוק או בישול בסגנון פיוזן. 

סוד ההצלחה – בשיתוף הפעולה 

כאשר מזמינים שף עד הבית, אפשר לתת לו יד חופשית. אתם יכולים לבקש כי הוא יפתיע אתכם, מהתחלה ועד הסוף עם טעמים וסגנונות כאלה או אחרים. עם זאת, מקובל מאוד דווקא לשתף פעולה ולהתכונן לארוחת הגורמה. בחרו שף שמקשיב, שמאזין לכם, שרוצה להתחבר עם הטעמים שאתם מעדיפים והסגנון שרצוי לכם. זהו מרכיב משמעותי מאוד בהצלחה. 

האווירה שמסביב 

שפים בכירים שמספקים שירות של שף פרטי עשויים להציע תוספות מיוחדות. אנו לא מדברים על התוספות המובנות מאליהן, של המנה העיקרית. אנו מדברים על תוספות כגון כלי הגשה מיוחדים, כלים מפוארים שראויים למנות גורמה של ממש. 

בחרו להתרשם 

לסיום, בחרו שף פרטי לאירוע כך – בדקו את אתר האינטרנט שלו, עיינו בהמלצות של לקוחותיו. התרשמו משיחת ההיכרות והאווירה הראשונית. מרוצים? זו הבחירה הנכונה. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

תקני איזו
כללי
kobi

תקני איזו – תנו להם צ'אנס

גם אם אתם לא מכירים את ארגון ISO הסירו דאגה מליבכם. לא כולם מכירים אותו. זהו ארגון בינלאומי שכל המטרה שלו היא הגדרה של תקן

קרא עוד »