הדברת עכברים ללא חומרים מסוכנים

הדברת עכברים ללא חומרים מסוכנים

אחת הדילמות שנתקלים בהן כאשר עומדים לפני הזמנת הדברה נגד עכברים היא באיזה סוג הדברה לבחור. קיימות שיטות שונות להדברת מזיקים וכל מדביר ממליץ על שיטה שהוא דוגל בה. השורה התחתונה של כל ההדברות היא למנוע את הופעתם של העכברים וכן לסלק אותם במידה והם כבר נמצאים.

 

הדברת עכברים – כל השיטות שיש

האופציה המועדפת והמוכרת היא כמובן הנחת מלכודות שקוטלות את העכברים. יש את המלכודות הביתיות כמו צלחות דבק או מלכודות קפיץ ויש את אלה המקצועיות שהן למעשה תיבות פלסטיק שבהן מכניסים תערובת אהובה על העכברים ובה מערבים גם רעל שפוגע בעכברים וקוטל אותם. מלבד זאת, יש גם הדברות ירוקות שאינן קוטלות את העכברים אלא מייצרות להן מעין מצב לא נוח וגורמות להם להתרחק מהמקום.

 

הדברה ירוקה – מה זה?

הדברה ירוקה היא למעשה הדברה שאינה מזיקה לעכברים אלא רק מרחיקה אותם ממקומות רצויים. בהדברה ירוקה לא משתמשים בחומרים כימיים או כל חומר מזיק אחר, אלא משתמשים במגוון כלים שגורמים לעכברים אי נוחות וכתוצאה מכך להתרחק מהמקום. אחת הדרכים לבצע הדברה ירוקה היא באמצעות ריסוס של חומר מסוים המחקה את הפעולה של פרח החרצית אשר אינו אהוב על עכברים בלשון המעטה, וכך להרחיק אותם מבלי לפגוע בהם.

 

כל היתרונות של הדברה ללא חומרים מסוכנים

בשנים האחרונות קיימת מודעות גבוהה לשמירה על הבריאות ולמניעת פגיעה בבעלי חיים. על כן, גם כאשר יש צורך להרחיק עכברים, מעוניינים לעשות זאת בדרך נעימה עד כמה שאפשר. כמו כן, יש לציין כי לא רק שחומרי ההדברה הכימיים קוטלים את העכברים, אלא הם עלולים לפגוע גם בבני אדם ולכן מעדיפים להימנע מהם ככל האפשר.

 

פנו אלינו עוד היום: https://galjuk.co.il/.

כתוב/כתבי תגובה