עורך דין תביעות ביטוח – במה הוא בדיוק מתמחה?

1971454-min

עורך דין תביעות ביטוח, מתמחה בכל סוגי ההתנהלות מול חברות הביטוח השונות. אזרחים רבים רוכשים פוליסות כדי ליצור הגנה בסיטואציות שונות בחיים, ברגע האמת לא אחת חברת הביטוח מתנערת מאחריותה לשלם, או משלמת סכומים קטנים ממה שהיא אמורה לשלם.

לכן, נדרשת התערבות משפטית כדי שהאזרח ימצה את כל הזכויות שלו ויקבל את כל הכספים אשר מגיעים לו בהתאם למקרה.

 

עורך דין תביעות ביטוח

עורך דין זה מטפל במקרים של נזקי גוף כמו לדוגמה, אדם אשר הולך ברחוב ונופל עקב מרצפות שלא הותקנו כראוי, תלמיד אשר נחבל במהלך הלימודים, טיול וכל סיבה אחרת גם כאשר זה קורה בשעות הפנאי אחר הצהרים, בחופשות ובחגים.

כמו כן, נזקים אשר נגרמים לנוסעים, לנהגים ולהולכי רגל בעקבות תאונות דרכים. אם מדובר בתאונת פגע וברח ולא יודעים מיהו הנהג הפוגע, עו"ד זה תובע את חברת הביטוח קרנית שהיא חברת ביטוח ממשלתית המתפקדת כמו חברת ביטוח רגילה, עבור מקרים מסוג זה.

 

תאונות עבודה

עורך הדין מטפל בתביעות של עובדים נגד מעסיקיהם, לאור הדרישה לקבלת פיצוי הולם בעקבות תאונת עבודה. וזאת אם היא נגרמה עקב חוסר תשומת לב של המעסיק לצרכים הנדרשים בעסק כמו לדוגמה אם אדם מעד במפעל, החליק או נפגע ממכונה. כאשר מדובר בתאונת דרכים בדרך לעבודה או ממנה, על פי קריטריונים שנקבעו, תאונת דרכים היא גם תאונת עבודה.

 

נזקי רכוש

בעליו של בית מבוטח אשר קרתה בו שריפה או שהוא נפגע עקב שיטפון מכמויות עצומות של גשמים אמור לקבל פיצוי הולם בגין הנזקים שנגרמו לבית.

עורך דין אשר מתמקצע בתחום הביטוח תובע למען קבלת מלוא הכספים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

כללי
kobi

מה זה NFT?

תחום הקריפטוגרפיה, ההצפנה והמטבעות הדיגיטליים לא נח לרגע. הדבר החדש בתחום זה נקרא NFT. מדובר באסימון, ללא נוכחות פיזית אלא דיגיטלית. ואם זה מזכיר לכם

קרא עוד »