איתור כספים ממקומות עבודה קודמים

איתור כספים

ישראלים רבים עוברים מדי פעם ממקום עבודה אחד למשנהו. כאשר אנו עוזבים מקום עבודה, אנחנו עלולים לאבד סכומים גדולים של כסף. לכן, בין אם אתם מתכננים לצאת לפנסיה או אם החלטתם לעבור לעבודה חדשה, יש כמה דברים שאתם צריכים להבין ולדעת. ראשית, במהלך השנים צברתם כסף, במקומות עבודה שבהן עבדתן, וכספים אלו הגיעו לקרנות פנסיה. חשוב לדעת שמופרש עבורכם אחוז גדול מהפנסיה לכל קרן בנפרד. לכן כספים רבים יכולים ללכת לאיבוד בקלות ואתם עלולים לא לקבל אותם חזרה אם לא תאתרו אותם בזמן.

על מנת להבין יותר את נושא זה, נרכז את כל מה שצריך לדעת על איתור כספים מעבודות שבהן עבדתם על מנת להגיע אל הפנסיה מוכנים ורגועים.

קופות גמל וקרנות פנסיה

יש לדעת שכל מקום עבודה ומעסיק מפרישים עבורכם כסף לקרן פנסיה או לקופות גמל אשר הם עובדים מולה. קיימות קופות גמל וקרנות פנסיה רבות בארץ, לכן לעיתים קרובות הפנסיה שלכם מופרשת לא לקופה אחת אלא לכמה מהן. 

תופעה זו עלולה להיות בעיה, מכיוון שאתם עלולים לשלם תשלומים גבוהים לאותן קרנות וקופות עבור השירות אשר הן מספקות. למשל, במידה וקרן פנסיה מנפיקה סכום פנסיה עבורכם, היא תיקח אחוז קטן כדי שהיא תוכל להעניק ולספק את שירות הנפקת. לכן, הנכם יוצאים בהפסד גדול בגלל שכמה קופות גובות את האחזור במקום שקופה אחד תגבה אחוז מסוים עבורכם.

כיצד פותרים את הבעיה ?

תופעה זו עלולה להיות בעיה, אך יש לדעת שקיים פתרון מעולה הנקרא איחוד קרנות הפנסיה. על מנת לבצע זאת, יש להזמין שירות של חברה אשר עוסקת בתחום זה ותחומים אחרים כגון, איתור כספים. חברה מקצועית המספקת שירותים אלו, מפעילה ערוצים שונים כדי לאתר את הכסף שלכם. כך, תוכלו גם להוריד את המחירים של קרנות וגם לאתר כספים אבודים במקומות עבודה הקודמות בהן עבדתם. באמצעות שירות זה, אתם תאתרו ותחסכו סכום גבוהה של כספים ותכלו לנצל אותם בטיסה לחו"ל, רכישת רכב, כיסויי הלוואה ועוד.

פנו עכשיו לחברת מניב ותגלו כמה כסף מחכה רק לכם בחשבון הבנק.
ניתן להתקשר לטלפון של הר הכסף – 03-931-8311 או להיכנס ישירות לאתר https://www.moneyv.co.il

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תרומות ספר תורה לחיילים
באמצעות תרומות ספר תורה לחיילים כל אחד מכם יוכל לקרב את אותם חיילים לעולם התורה ולבצע מצווה עצומה....
קרא עוד »
נוב 03, 2021
היתרונות של סירוס כלבים
סירוס כלבים הוא דרך מצוינת לעזור להם לחיות חיים ארוכים ובריאים יותר. התהליך כרוך בהסרת הקוצים,...
קרא עוד »
נוב 25, 2022
פסח 2020: מתנות לחג שניתן לשלוח עד לפתח הבית!
את חג הפסח הקרוב נחגוג בצל הקורונה, מה שאומר שלא ניתן לצאת מהבית, לבלות בקניונים ולחפש אחר מתנות לחג...
קרא עוד »
אפר 02, 2020