למה יש חשיבות לצעצועים של החיות מחמד

1891255-min

חיית המחמד שבביתכם לימדה אתכם לא מעט מושגים חדשים. כך שלבטח נודע לכם כבר כי צעצועים הם לא דבר ששייך רק לבני אנוש אלא יש כאלה שמותאמים דווקא לבעלי חיים. תהיתם מדוע? שאלתם את עצמכם למה הם צריכים את זה? אז הנה לפניכם מספר סיבות טובות מדוע לרכוש צעצועים עבור חיות המחמד שלכם.

כדי שהם יתאקלמו בצורה המהירה ביותר

כאשר חיית המחמד מגיעה למקום חדש עליה לעבור תקופת התאקלמות וסביר להניח כי היא לא תהיה לה מאוד קלה. על כן, כדאי לרכוש עבורה צעצועים שונים שיגרמו לה לאהוב את הבית ויקלו עליה את ההתאקלמות במקום החדש אליו הביאו אותה.

 

הם מבלים הרבה שעות ללא הבעלים

חיות המחמד מבלים שעות רבות ביממה ללא בעליהם. הרי מרבית האנשים עובדים במשך שעות רבות ביום וישנים בשעות הלילה, כך שחיות המחמד נמצאות במרבית שעות הערות שלהן לבד. בדיוק לכן יש צורך לספק להם מקורות תעסוקה על מנת שלא יעשו זאת בעצמם ויסתכנו חלילה.

 

הם ינסו להפיג את השעמום עם משחקים מסוכנים

בעל חיים משועמם יחפש בכל כוחו תעסוקה ואם לא יהיו לו צעצועים מתאימים או כל דבר אחר להתעסק עימו, הוא ינסה להתעסק עם כל דבר שמגיע לידיו. כך שהוא עלול למצוא לעצמו תעסוקה לא כל כך סימפטית ולהתעסק עם חפצים מסוכנים לו ולסביבתו.

 

הם עלולים לפתח בעיות התנהגות

כל אדם שמגדל חיית מחמד יודע כי היתקלות עם בעיות התנהגות אינה נעימה כל כך בלשון המעטה. בעיות התנהגות אצל בעלי חיים אינם דבר של מה בכך וקשה מאוד להחזיר אותם למסלול. על כן, חשוב לדעת כי בעל חיים שאין לו תעסוקה הולמת בכל שעות הערות שלו, עלול לפתח בעיות התנהגות. הוא לא כמו בן אדם, שכאשר אין לו מה לעשות הוא ישכב לנוח, אצלם אין דבר כזה. ולכן, אם יש לכם חיית מחמד, חשוב מאוד שתדאגו לרכוש עבורה צעצועים מתאימים כדי שיהיה לה במה להתעסק כאשר אתם לא בשטח.

 

למגוון צעצועים לחיות המחמד שלכם הכנסו עוד היום לחנות בעלי חיים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

ימי קורונה
כללי
kobi

ימי קורונה: כך תישארו מעודכנים!

התפרצות נגיף קורונה בישראל הובילה לבהלה רבה בקרב האזרחים, כשרבים מבקשים להישאר מעודכנים בכל הנוגע להתפשטות הנגיף, לרבות המקומות בהם שהו חולי קורונה. כיצד ניתן

קרא עוד »
בוש לכלבים וחתולים
כללי
kobi

בוש לכלבים וחתולים

בוש נחשבת ללא ספק לאחת מהחברות המוכרות והידועות ביותר, המתמחות במזון לכלבים ולחתולים כמו פרו פלאן. החברה ממוקמת בגרמניה והיא הוקמה אי שם ב- 1960.

קרא עוד »