למה העסק שלך צריך פורטל ספקים

פורטל ספקים באתר CloudERP

כל סוג של עסק זקוק לפורטל ספקים, על מנת לאפשר התנהלות תקינה, מהירה ויעילה מול הספקים השונים שלו. אם בעבר היה מקובל לתייק את כל ההתכתבות מול הספקים באמצעות קלסרים ייעודיים, הרי שהיום הכול מתבצע בצורה דיגיטאלית. תוכנות ייעודיות לניהול העסק, מאפשרות לכל אחד לעקוב אחר ההזמנות השונות, לבדוק את העלות של המוצרים השונים וכמובן להישאר כל הזמן עם האצבע על הדופק. יש לזכור כי התנהלות מול מספר ספקים עלולה להיות מסורבלת ומסובכת, היות ויש צורך לעקוב אחר הצעות המחיר השונות, לבצע הזמנות חודשיות ולא לשכוח לשמור את החשבוניות. מערכת ייעודית לניהול העסק, יכולה להכיל פורטל ספקים, אשר נועד בדיוק עבור המטרה הזאת. 

כל היתרונות של פורטל ספקים

כאמור, היום לא ניתן לנהל את העסק בצורה תקינה ויעילה, ללא שימוש בתוכנה ייעודית לניהול העסק. תוכנה מסוג זה, אמורה להכיל גם פורטל ספקים, אשר אמור לספק מענה הולם עבור ההתנהלות מול הספקים השונים. בצורה כזו, ניתן לקלוט בקלות ובמהירות את החשבוניות השונות המופקות על ידי הספקים, לנהל את הצעות המחיר השונות ולעקוב אחר תעודות המשלוח. זוהי דרך נפלאה לשמור על רמת ההוצאות הרצויה, מבלי לחרוג מהתקציב. כמו כן, כדאי לדעת כי המערכות החדשות והמשוכללות יותר, נהנות מהיכולת לתקשר עם הספקים בצורה בטוחה ולמעשה לנהל את כל ההזמנה דרך האינטרנט. אין שום צורך לבזבז זמן על טלפונים מיותרים, היות וכל הרכישה יכולה להיות מושלמת תוך דקות ספורות בלבד. כמו כן, זוהי דרך נוחה לעקוב אחר ההזמנות השונות ולתעד כל סוג של אינטראקציה עם הספק.

לסיכום, פורטל ספקים באתר CloudERP יכול להוות יתרון מהותי עבור כל סוג של עסק, היות והוא מאפשר תקשורת ישירה ובטוחה עם הספק דרך מערכת ניהול העסק. 

בדקו על: אישור לחשבוניות רכש

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

הסמכה לתקן ISO 9001
כללי
kobi

הסמכה לתקן ISO 9001

הדרך להסמכה לתקן ISO 9001 מתחילה בפנייה אל חברה מקצועית שמתמחה בתחום ומלווה בהצלחה ארגונים ישראלים בדרכם אל הטמעה מוצלחת של התקן הבינלאומי במלואו. תהליך

קרא עוד »
דירות להשקעה הונגריה
כללי
kobi

דירות להשקעה הונגריה

לאחר תקופה של משבר כלכלי, שוק הנדל"ן האירופי חזר להיות חזק בשנים האחרונות. משקיעים בינלאומיים עדיין רוכשים דירות רבות ומתחמי נדל"ן גדולים ברחבי אירופה, כך

קרא עוד »