השירותים במשרדים מוזנחים? כך תשדרגו אותם!

שירותים במשרדים

אף אחד לא אוהב להיכנס אל שירותים מוזנחים, בטח לא כשמדובר בכאלה שאמורים לשרת עובדים ולקוחות. לעיתים מספיק כמה אביזרים פשוטים בשביל לשדרג אותם.

שדרוג שירותים, פשוט, קל ומרשים

כשאנחנו מתקינים שירותים במשרד, המטרה שלנו היא לספק לעובדים וללקוחות שלנו מקום נעים ונוח, אליו הם יכולים להיכנס בכל עת בשביל לעשות את הצרכים שלהם. עבור העובדים זה חלק בלתי נפרד מתנאי העבודה במקום, עבור הלקוחות זה חלק בלתי נפרד מהאופן בו המקום עובד, חלק בלתי נפרד מהשם והמוניטין של המקום. לכן, אנחנו נרצה לספק להם מקום יפה ומשודרג. באתר צהלש אפשר למצוא שלל פריטים ומוצרים שיסייעו לכם לשדרג את החלל.

לפני שנספק כמה דוגמאות ורעיונות כיצד אפשר לשדרג את השירותים שלנו בצורה יפה ומרשימה, צריך להדגיש כמה היבטים, גם אם הם נראים מובנים מאליהם.

ראשית, מן הסתם כל דבר שאנחנו בוחרים להתקין או להציב בשירותים, חייב להיות על בסיס השטח שעומד לרשותנו ועל בסיס העיצוב והמודל של השירותים. נוסף לכך, כמובן שכל דבר שאנחנו מתקינים ומציבים חייב להיות איכותי, יפה, ואמור לספק שירות אפקטיבי. אם משהו מתקלקל יש לתקן או להחליף. אם לא די בכך, חייבים לתכנן את המקום בצורה נוחה ונכונה, לפני שאנחנו בוחרים אילו מתקנים להתקין בשירותים.

מה אנחנו יכולים להתקין בשירותים?

מייבשי ידיים

אחד הכלים החשובים והמשמעותיים בכל תא שירותים, גם לצורך נוחות אך גם על מנת לשמור על המקום נקי ומסודר, הם מייבשי ידיים. אלה מאפשרים לייבש את הידיים אחרי ששוטפים אותן בכיור. השימוש במתקן זה חוסך את הצורך בנייר, מה שכמובן חוסך הרבה מאוד לכלוך וכן הוצאה מיותרת.

סבוניות

מתקנים אשר משמשים לצורך אחסון סבון, בין אם מדובר בסבון מוצק או נוזלי. המתקן גם מוסיף לעיצוב של המקום אך גם מספק כלי יעיל ונוח עבור העובדים והלקוחות שנכנסים לשירותים ומבקשים לשטוף ידיים בצורה טובה.

מחזיק נייר טואלט

במקום שהנייר יהיה מותקן מבלי שיהיה שום דבר שיחזיק אותו, כך יש מתקן מסודר בו אפשר לאחסן אותו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

כללי
kobi

מה זה NFT?

תחום הקריפטוגרפיה, ההצפנה והמטבעות הדיגיטליים לא נח לרגע. הדבר החדש בתחום זה נקרא NFT. מדובר באסימון, ללא נוכחות פיזית אלא דיגיטלית. ואם זה מזכיר לכם

קרא עוד »