מהי ויזה E2? כל הפרטים החשובים

ישראלים אשר רוצים להגיע לארצות הברית על מנת לעבוד או לנהל במקום עסקים: זקוקים לוויזה בשם ויזת E2 שמאפשרת קבלת היתר להשקעה בארה"ב, ביצוע פעולות עסקיות,  ועבודה במדינה שידועה ככזאת שבה האפשרויות בלתי מוגבלות. את האשרה מקבלים דרך הגשת בקשה לשגרירות ארה"ב אשר תחליט אם לאשר את הוויזה או לדחות את הבקשה. ויזה E2  מאפשרת לאזרחים ישראלים לעבוד גם בעבודות ארעיות שנחשבות תורמות לכלכלת ארה"ב.

 

אבל איך מגישים את הבקשה?

מי שירצה להגיש בקשה לאשרת עבודה וביצוע עסקים בארצות הברית, יצטרך בראשית להוריד את כלל הטפסים הדרושים מאתר שגרירות ארה"ב בישראל. טפסים אלה הם טופסי בקשה מסוג DS-156E בהם נדרש איש העסקים או היזם לפרט את פרופיל בית העסק שלו, את הרכב הצוותים של החברה, תוך צירוף כלל המסמכים שמוכיחים את היותו בעל עסק או חברה עמידה. בעת הבקשה, על המגיש להוכיח כי הוא עומד בדרישות של השגרירות. בנוסף לכך, ייתכנו טפסים ומסמכים נוספים אותם יש לצרף לבקשה, כמו העתקים של רישם החברה או העסק, שמות של בעלי המניות של החברה, מספר מניות שנסחרות בבורסה, תעודות תאגיד, רישיון עסק וכולי.

 

למה הוצאת ויזת E2 זה דבר כל כך מסובך ומורכב?

הוצאת ויזה לארה"ב נחשב לתהליך מורכב יחסית משום שלארצות הברית יש הסכמים שונים מול ישראל, בנוגע למעבר הגבולות ושהות במדינה. בשל כך, השגרירות תרצה לעיין במסמכים וטפסים נוספים שקושרים למי שמגיע למדינה, ורק לאחר מכן תאשר השגרירות את האשרה. אם נתקלתם בבעיות בהוצאת ויזה לארה"ב, פנו אל עורך דין מקצועי שעוסק בתחומי המסחר והכלכלה. איש מקצוע זה יוכל לסייע לכם מאד ולקדם את הוצאת הוויזה במהירות וללא קשיים מיותרים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השתלת שיער: מה חשוב לקחת בחשבון בטרם התהליך?
השתלת שיער מהווה את הפתרון הטוב ביותר בעבור אלו אשר סובלים מהתקרחות או אובדן שיער משמעותי. מה חשוב...
קרא עוד »
דצמ 17, 2019
יתרונות בעבודה מול מנטורינג עסקי
עבודה מוצלחת היא עבודה מחושבת. היא שוקלת נתונים שונים ומגוון פרמטרים וחותרת להוביל את בעל העסק...
קרא עוד »
יול 27, 2021
לקראת עליית מחירי החשמל – איך להתנהל נכון
מחירי החשמל עולים מעת לעת. גם בתקופה הקרובה עתידים המחירים לעלות שוב. מה עושים לנוכח השינויים הללו?...
קרא עוד »
אפר 14, 2019