בדיקות סמים בצבא – מה מותר ומה אסור

אתם משרתים בצה"ל ושמעתם סיפורי זוועות על בדיקות סמים בצבא? רוצים לדעת מה באמת מותר ומה אסור? הגעתם בדיוק למקום הנכון. עיינו במאמר שלפניכם וקבלו את כל התשובות הרלוונטיות לעניין. 

בדיקות סמים במפתיע 

אחד מהתסריטים הכי פחות נעימים שכולנו מכירים ושמענו עליהם, הוא תסריט של בדיקות סמים בצבא שלמעשה עושים במפתיע. לכאורה מותר למשטרה הצבאית להגיע ולעשות לכל החיילים בבסיס בדיקות, כי הבדיקות הן למניעה ולבירור כללי. הם מגיעים, נראים מאיימים ודורשים מכל חייל לתת דגימת שתן. יתרה מכך, הם גם מאיימים שמי שלא יעשה זאת צפוי לעמוד לדין. חשוב לעצור ולהבין: זה לא חוקי. אסור להם לעשות את זה ואתם לא באמת חייבים לשתף פעולה. 

מה אפשר לעשות בנידון? 

אם מצאתם את עצמכם בסיטואציה שבה דורשים מכם לעשות בדיקת סמים ואתם לא מוכנים, כדאי שתגנו על עצמכם. יכולים להאשים אתכם בסירוב פקודה, אך בפועל זה לא מדויק וזה לא חוקי. אתם מרגישים שאתם הולכים להסתבך? פנו עוד היום אל עורך דין שיוכל לסייע. עו"ד לבית דין צבאי שמכיר את התחום יוכל להגיד לכם מיד האם האופן שבו התנהגה אליכם המשטרה הצבאית חוקי או לא. בנוסף, אם במקרה הסתבכתם עם עבירת סמים, הרי שעו"ד מקצועי יוכל לעזור לכם להקטין את העונש הצפוי. 

כך תבחרו את עוה"ד הנכון 

יש לא מעט אנשי מקצוע בתחום הזה ושלל עורכי דין צבאיים שיוכלו וישמחו לעזור לכם. יחד עם זאת, לא כולם מגיעים עם הניסיון הנדרש ולכן טוב תעשו אם תעצרו ותבדקו במי אתם בוחרים. האם עורך הדין שלכם מקצועי ואמין? האם הוא אדיב וזמין? נסו לברר כל מה שאתם יכולים כי כך תהיו שלמים יותר עם בחירתכם. למידע אודות עורך דין לעבירות סמים בצבא

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נוטריון – אילו שירותים הוא מספק?
נוטריון הוא איש מקצוע המספק שירות בתחום המשפטי. לא פעם נתקלים אזרחים מול צורך להציג מסמך מסוים או...
קרא עוד »
ינו 31, 2019
ניהול זמן בעבודה – איך עושים את זה נכון?
ריבוי המשימות ומגוון היעדים בעבודה מחייבים ניהול זמן מיטבי. יותר מכך, מי שמתרגל ליישם ניהול זמן...
קרא עוד »
מרץ 29, 2022
קניות ברשת: איך תשמרו על הפרטים האישיים שלכם?
אחת ההנאות הגדולות ביותר שלנו כיום, היא ללא ספק קניות ברשת. לאט לאט, אנחנו מוותרים על הפונקציה של...
קרא עוד »
מרץ 08, 2020