בדיקות סמים בצבא – מה מותר ומה אסור

אתם משרתים בצה"ל ושמעתם סיפורי זוועות על בדיקות סמים בצבא? רוצים לדעת מה באמת מותר ומה אסור? הגעתם בדיוק למקום הנכון. עיינו במאמר שלפניכם וקבלו את כל התשובות הרלוונטיות לעניין. 

בדיקות סמים במפתיע 

אחד מהתסריטים הכי פחות נעימים שכולנו מכירים ושמענו עליהם, הוא תסריט של בדיקות סמים בצבא שלמעשה עושים במפתיע. לכאורה מותר למשטרה הצבאית להגיע ולעשות לכל החיילים בבסיס בדיקות, כי הבדיקות הן למניעה ולבירור כללי. הם מגיעים, נראים מאיימים ודורשים מכל חייל לתת דגימת שתן. יתרה מכך, הם גם מאיימים שמי שלא יעשה זאת צפוי לעמוד לדין. חשוב לעצור ולהבין: זה לא חוקי. אסור להם לעשות את זה ואתם לא באמת חייבים לשתף פעולה. 

מה אפשר לעשות בנידון? 

אם מצאתם את עצמכם בסיטואציה שבה דורשים מכם לעשות בדיקת סמים ואתם לא מוכנים, כדאי שתגנו על עצמכם. יכולים להאשים אתכם בסירוב פקודה, אך בפועל זה לא מדויק וזה לא חוקי. אתם מרגישים שאתם הולכים להסתבך? פנו עוד היום אל עורך דין שיוכל לסייע. עו"ד לבית דין צבאי שמכיר את התחום יוכל להגיד לכם מיד האם האופן שבו התנהגה אליכם המשטרה הצבאית חוקי או לא. בנוסף, אם במקרה הסתבכתם עם עבירת סמים, הרי שעו"ד מקצועי יוכל לעזור לכם להקטין את העונש הצפוי. 

כך תבחרו את עוה"ד הנכון 

יש לא מעט אנשי מקצוע בתחום הזה ושלל עורכי דין צבאיים שיוכלו וישמחו לעזור לכם. יחד עם זאת, לא כולם מגיעים עם הניסיון הנדרש ולכן טוב תעשו אם תעצרו ותבדקו במי אתם בוחרים. האם עורך הדין שלכם מקצועי ואמין? האם הוא אדיב וזמין? נסו לברר כל מה שאתם יכולים כי כך תהיו שלמים יותר עם בחירתכם. למידע אודות עורך דין לעבירות סמים בצבא

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מנעולי ייל – למה כולם רוכשים אותם?
בין המבחר הרחב של המנעולים המוצעים היום למכירה בחנויות בארץ ניתן לראות כי ישנו מותג אחד שמתעלה מעל...
קרא עוד »
ספט 29, 2020
דוקרני יונים – כל היתרונות
מוטרדים מיונים שמגיחות להן בסמוך לבניין? בין אם מדובר עם קינון ובין אם נחיתה של היונים, בעזרת דוקרנים...
קרא עוד »
אוק 22, 2022
שימוש בתמונות ברחבי הרשת – היזהרו מתביעות
בבתי המשפט יש לא מעט מקרים של הפרת זכויות. אין מדובר רק בתמונות אלא גם בתוכן כתוב וכל דבר אחר שמישהו...
קרא עוד »
ינו 20, 2021