שמאי מקרקעין בירושלים

2001184 (5)-min

אם אתם חושבים לקנות בית, רוב הסיכויים שתצטרכו לבצע הערכה לבית על ידי שמאי מקרקעין בירושלים. שמאי מקרקעין ייתן לכם את הערך הטוב ביותר לנכס אותו תרצו לקנות, כך שתדעו טוב יותר כמה ועל מה אתם משלמים.

 

שמאי מקרקעין בירושלים

שמאים בכלל ושמאי מקרקעין בפרט, מכינים אומדנים לגבי שווי הנכס, כגון הקרקע והמבנה או עבור כל חלקה או נכס שברצונכם לדעת את מחירו. בדרך כלל, שירות זה מסופק לפני שהנכס נמכר, מפותח, מבוטח או משועבד.

לפני שמגיעים לנכס, שמאי ומעריך מקרקעין מכין נתונים שוטפים ואז מבצע בדיקה של נכסים חדשים וקיימים שנמצאים באזור ושיכולים להשפיע על מחירו של נכס קרוב מסוים.

 

כיצד להפוך לשמאי מקרקעין

שמאי ומעריך מקרקעין, בדרך כלל, עושה תואר ראשון. עבודות הלימוד כוללות שיעורים בכלכלה, מתמטיקה פיננסית, מדעי המחשב, אנגלית ועסקי מקרקעין המתאימים לתחומו.

מרבית המדינות, ידרשו מכם לקבל רישיון מהמדינה בכניסה לתרגול לאחר קבלת התואר. עם זאת, הדרישות עשויות להשתנות בהתאם למדינה לגבי נכסים למגורים או למסחר ולכן, יש לבדוק עם לוח הרישוי המתאים של המדינה.

 

תיאור תפקידו של שמאי מקרקעין ושומה

שמאי מקרקעין, בודק נכסים חדשים וקיימים ומאמת תיאורים משפטיים הניתנים על הנכס שנמצא ברשומות הציבוריות. עליו לצלם את החלק הפנימי והחיצוני של נכס הנדל"ן ולנתח נכסים "דומים", זאת בכדי לספק את ערכם.

הוא מכין ושומר על מידע שוטף על כל נכס נדל"ן ומשווה דוחות בכתב על ערך הנכס. שמאים מעריכים, בדרך כלל, נכס אחד בכל פעם. שמאי, עשוי להתמחות גם בסוג מסוים של נדל"ן כגון שמאות מסחרית כמו נכס המניב הכנסות כמו מלונות, דירות, בנייני משרדים או חנויות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

כללי
kobi

עלות שירותי רואה חשבון 

רואה חשבון זהו מקצוע מורכב. לפיכך, ברור לכל בעל עסק שרואה החשבון שלו צריך להתפרנס בכבוד. גם אם יש נותני שירותים אחרים במחירים זולים, אצל

קרא עוד »
גיוס משקיעים פרטיים
כללי
kobi

גיוס משקיעים פרטיים

כחלק בלתי נפרד מתהליך הקמה של חברת סטארטאפ, יזמים רבים יודעים כי היום בו הם יחפשו אחר גיוס משקיעים פרטיים קרב ובה. כדי שתוכלו לגייס

קרא עוד »