נוטריון לרוסית – שירות מקצועי ומהיר בבית אחד

משרד עו"ד רם אפרתי מציע שירות נוטריון לרוסית.

העלייה הרוסית הגדילה את הצורך בנותני שירותים במגוון תחומים בהם גם נוטריון לרוסית. משרד עו"ד רם אפרתי מציע בין שירותיו טיפול בתהליכים בירוקרטיים המחייבים תרגום מהשפה הרוסית לשפה העברית. השירות מציע נוטריון הבקיא בשפה הרוסית ברמת שפת אם. השירות כולל תרגום, ניסוח מסמכים, אישור חתימה ועוד.

1976, נחקק חוק הנוטריונים בישראל. חקיקה זו, בעלת ערך רב, שכן, נוסף לפעולות המשפטיות השונות שבסמכותו של נוטריון, על פי חוק הנוטריונים נוטריון לרוסית יוכל לקבל את הסמכות המשפטית בנושא אישור ותרגום מסמכים מרוסית לעברית. מה שהרחיב את יכולת הפעולה של הנוטריונים ומאפשר ביצוע מספר פעולות תחת משרד אחד.

למשרד עו"ד רם אפרתי ניסיון של מעל 20 שנות פעילות בשירותי נוטריון לרוסית. השירות מקצועי וניתן על ידי מיטב המומחים בענף. נוסף על התרגום השפתי לרוסית מומחי המשרד בקיאים בביטויים מקצועיים בתחומים שונים, מה שמאפשר ביצוע מקצועי ומדויק.

נוסף על אלה, למשרד עו"ד רם אפרתי קשר ישיר עם משרדי השגרירויות הזרות בישראל. כך שהתהליך כולו נעשה תחת בית אחד ללא צורך בנותני שירותים נוספים.

עו"ד רם אפרתי מציע במשרדו מגוון גדול של שירותים: אישורים נוטריוניים, העתקי מסמכים, תרגום מסמכים משפות שונות, חתימה על חוזי שכירות. נוסף על אלה שירותים נוספים בהם אישור על תרגום מסמכי ממון, תעודות רשמיות – תעודות נישואין/לידה, תרגום צוואות, תרגום מסמכים משפטיים ועוד. השירות מוצע לשפות השונות לרבות השפה הרוסית.

נוטריון מאשר בחתימתו את זהות החותם על מסמך ונכונותו. לא פחות חשוב, חתימתו מאשרת כי החותם חתם על המסמך מרצונו החופשי.

עו"ד רם אפרתי מציע שירות אמין, מקיף ומקצועי.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך תדע שייעוץ המשכנתא הולך להשתלם לך
כיום יש לא מעט יועצי משכנתאות פרטיים אשר מצליחים לחסוך ללקוחות שלהם עשרות אלפי שקלים בהחזרי המשכנתא....
קרא עוד »
אוק 26, 2020
מחפשים מלגזות למכירה? מה חשוב לדעת
מלגזות למכירה ניתן למצוא בשפע בשוק. השימוש בהן מתבצע בעסקים רבים – באתרי בניה, במפעלים, במחסנים,...
קרא עוד »
ינו 09, 2022
5 דברים לדעת לפני שמתחילים חידוש אמבטיות
כל מי שעוקב אחרי תחום העיצוב לבית יכול לראות בעשור האחרון מונח חדש שנכנס לתחום, זה נקרא "חידוש" אנחנו...
קרא עוד »
דצמ 28, 2018