לאיזו חברת טלוויזיה צריך לעבור כדי להנות מטלוויזיה טובה? רק פרטנר טיוי!

לאיזו חברת טלוויזיה צריך לעבור כדי להנות מטלוויזיה טובה? רק פרטנר טיוי!

התחרות הקשה בימינו בשוק הטלוויזיה היא תוצאה חיובית של פתיחת השוק לכמה חברות מתחרות, שיפור השירות, הגידול בכמות הערוצים והורדת המחירים בשל התחרות. חברות הטלוויזיה מספקות לנו ערוצים בשלל שפות, שהצורך בהם נוצר מאחר שיראל היא מדינה של מהגרים מאז ראשיתה. ספקיות הטלוויזיה יכולות להציע גם שירותים נוספים כמו אינטרנט וסלולר, והן יוצאות במבצעיםם למנויים קיימים ולמצטרפים חדשים באופן קבוע. לכן שווה לעקוב אחרי הנעשה בתחום זה כדי לשים יד על הצעות משתלמות ולקבל את התמורה הגבוהה ביותר לכספנו. במקרה של מעבר דירה, למשל, נצטרך להחליף תשתית ו/או ספקית ולכן כדאי לשקול האם ברצוננו להתחייב לחברה מסוימת לטווח ארוך או שעדיף לשלם יותר כדי להיות גמישים ככל האפשר מבחינת התרת החוזה. בבואנו לבחור את הספק המתאים באתר www.smartcut.co.il נבדוק מהן ההטבות שהוא מעניק ועד כמה התכנים שלו הולמים את הציפיות שלנו והמחירים הנדרשים תואמים את התקציב שלנו.

פרטנר טיוי נכנסה לשוק הטלווזיה אשתקד, ב-2017. היא מציעה למנויים מגוון חבילות בעלויות נמוכות בהשוואה ליס והוט ומספקת כ-40 ערוצי תוכן כולל ערוצי הספורט, לייף סטייל, ערוצים מרכזיים בעברית וכן ערוצי ילדים וערוצי תחביבים כמו גיימרים. החבילה הבינלאומית כוללת שידורים באנגלית וצרפתית. פרטנר טיוי מעניקה גם שירותי VOD וכן אפשרויות חיבור לטלפון קווי. הטבה אפשרית נוספת היא חודש ניסיון חינם לערוץ נטפליקס, צפייה ישירה במגוון תוכניות איכותיות מארה"ב, כולל סרטים וסדרות בלעדיות. נטפליקס פועלת גם בישראל ומספקת גם תרגומים לעברית. ניתן לצפות בה גם דרך סמארטפונים וטאבלטים.

בהשוואה בין החבילות השונות כדאי לקחת בחשבון ת האפשרויות לחבילה זולה ולשאול את עצמנו בכמה ממירים אנו מעוניינים. התשובה תלויה כמובן בגודל המשפחה ובצורך שלנו במספר מסכים בבית, אם יש כזה.  חבילת הטריפל של החברה כוללת גם אינטרנט וטלפון קווי (מספר דקות השיחה החודשיות מוגבל ל-300). הטבות נוספות ברכישת פרטנר טיוי נוגעות לעלויות זולות של ערוצי ספורט פרימיום כמו 5 גולד.

כתוב/כתבי תגובה