דירות להשקעה הונגריה

דירות להשקעה הונגריה

לאחר תקופה של משבר כלכלי, שוק הנדל"ן האירופי חזר להיות חזק בשנים האחרונות. משקיעים בינלאומיים עדיין רוכשים דירות רבות ומתחמי נדל"ן גדולים ברחבי אירופה, כך שזו נראית הבחירה הבטוחה יותר לאיש הנדל"ן המתחיל.

דירות להשקעה הונגריה 

רוצים לתת לכסף שלכם לתפוח לממדים מפלצתיים? רכשו נדל"ן, ואם כבר נדל"ן, אז דירות בהונגריה להשקעה הן הסיפור החם של השנים האחרונות. ישראלים רבים הבינו את הפוטנציאל הרב הנמצא בהונגריה ואת עסקי הנדל"ן המבורכים בה.

גם בבריטניה, למרות אי הוודאות הרבה שלאחר הברקזיט, ערים גדולות כמו לונדון וברמינגהם נותרות במסלול כלפי מעלה מבחינת התעניינות של רוכשי ומשקיעי נדל"ן מכל העולם.

מדוע משקיעי נדל"ן עדיין נוהרים לאירופה? 

רק לפני כמה שנים כולם ניבאו את הסוף של אירופה מבחינה זו, אך עדיין, היה ניתן לראות שמחירי הנכסים בה הולכים וגדלים ככל שמשקיעים נוהרים לשווקים כמו; ברלין, ליסבון, דבלין, רוטרדם וזגרב, שחוות צמיחה גבוהה.

לעומת זאת, שווקי הנדל"ן באירופה, בין אם הם מסחריים ובין אם הם למגורים, הם יקרים מאוד. עובדה זו הופכת את הערך הבסיסי של נכסים אלו לגבוהה מאוד. אז איך יתכן שיבשת שחווה צמיחה כלכלית צנועה עם אינפלציה נמוכה עדיין – אם כי משתפרת – תמשיך למשוך משקיעים גלובליים? קבלו הסבר מקצועי באתר נדלן ספוט.

התשובה היא פשוטה: הכול קשור למדיניות המוניטרית של הבנק המרכזי האירופי (ECB), ואין לזה שום קשר לנדל"ן.

למה דווקא הונגריה? 

האם יש עיר אירופאית טובה יותר מבודפשט? כשמדובר במראה טוב קלאסי המשופע בהיסטוריה ובתרבות, בירת הונגריה נחשבת לבחירה מבחינה זו. מהפאר הניאו-גותי של בניין הפרלמנט ועד לנוחות הפרועה של סורגי החורבות האגדיים שלה, בודפשט נושאת בקסם ללא מאמץ בכל פינת רחוב.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

ריהוט משרדי
כללי
kobi

ריהוט משרדי

בחירה מוצלחת של ריהוט משרדי נושאת עמה כמה עניינים חשובים שצריך להכיר. ראשית כל, חשוב להבין כיצד עובד עיצוב של ריהוט משרדי: ישנם משרדים שמשופצים

קרא עוד »