מה עושה בודק שכר מוסמך?

בודק שכר מוסמך

התפקיד של בודק שכר מוסמך הוא לבדוק את תנאי העסקת העובדים, השכר שלהם ומימוש כל הזכויות שמגיעות להם. בודק השכר צפוי להתייחס לכל אספקט קטן שנוגע לאופן העסקת העובדים שלכם כך שיהיה חיוני לפנות אל אחד שידע לעשות זאת בצורה מקצועית וזאת כאשר הוא איננו מפספס אף פרט בדרך וזאת כדי למנוע אי הבנות כלשהן.

התנהלות ישירה מול העובדים שלכם

בודק שכר מוסמך צפוי להתנהל בצורה ישירה מול העובדים שלכם ולעבור על תלוש המשכורת ותנאי העסקתם. כך יהיה ניתן למנוע בעיות ביניכם ובין המועסקים וזאת עקב אי הבנות כלשהן. בודק השכר יוודא כי כל עובד מבין שהוא מקבל את כל שמגיע לו וזאת ללא יוצא מן הכלל. דבר שיהיה בגדר חובה עבור הארגון שלכם מידי כמה חודשים.

בחינת תנאי העסקה בכל המישורים

כפי שהוסבר, בודק שכר מוסמך זהו בעל מקצוע שצריך להזמין מידי כמה חודשים כמו רואה חשבון בחיפה וזאת על מנת שהוא יבחן מול העובדים שלכם את תנאי העסקתם וזאת כדי לוודא כי הם מקבלים בדיוק את מה שמגיע להם מבחינת הזכויות והשכר בכל חודש. לאור זאת יהיה רצוי לוודא כי אתם פונים אל גורם מקצועי שניתן לסמוך במאת האחוזים על היכולות שלו בכל הנוגע לביצוע מהימן של בדיקה כזו.

חייבת להיות הכרה של משרד העבודה

לאחר שהבנתם את התפקיד של בודק שכר, דעו לכם כי יהיה חשוב שתוודאו כי האדם אליו אתם פונים הוא אחד שמחזיק בהכרה של משרד העבודה והרווחה. במידה וזה המצב אז תוכלו לראות כי הוא יהיה מסוגל לבצע עבודתו ובדיוק על פי התקנות הנדרשות. כמו כן, על פי חוק צריכה להיות הכרה כזו כדי שיהיה ניתן לעשות במקצוע בדיקת השכר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

כללי
kobi

מהו היטל השבחה?

כל בעל נכס כלשהו (לרבות דירה או קרקע) הפועל לטובת העלאת הערך הנכס על ידי זכויות בנייה מורחבות ואישורים מטעם הוועדה לתכנון ובנייה המקומית –

קרא עוד »