חגורת בטן לאחר ניתוח – למה חשוב להשתמש בה?

חגורת בטן לאחר ניתוח

אחרי ניתוחים פלסטיים רבים, יש צורך להשתמש באמצעים שונים שיכולים לעזור ולשמור על תוצאות הניתוח וכן למנוע מצב שייגרמו נזקים שונים, בין אם זה אומר שהתפרים ייפתחו, שיווצרו דלקות וזיהומים ועוד. 

אחת הדוגמאות לכך, זו חגורת בטן רפואית לאחר ניתוח. ישנם ניתוחים שונים, הן ניתוחים פלסטיים, דוגמא שאיבת שומן בבטן, ניתוח מתיחת בטן ועוד, והן ניתוחים אחרים, דוגמא ניתוחים שנועדו לצרכים רפואיים, פיזיולוגיים, למשל ניתוחים בגב או בבטן, אשר מחייבים שימוש בחגורה מסוג זה. 

החגורה נועדה לשמור, בין היתר, על היציבות של הגב, על מצב בו הבטן תהיה ישרה, לא נוכל לכפוף אותה לא נוכל למנוע מצב בו נקבל מכה או כל דבר אחר שעלול לגרום נזק לאזור בו בוצע הניתוח. 

לפני שנסביר איך רוכשים חגורת בטן ומשתמשים בה, חשוב לציין שלא רק אנשים שעוברים ניתוחים משתמשים בחגורה זו אלא גם אנשים עם בעיות שונות בגב, בפרט אנשים מבוגרים שלא יכולים לעמוד ישר ויציב, אז הם ישתמשו בחגורה כזו. 

איך רוכשים חגורה בצורה נכונה

על מנת לרכוש חגורת בטן לאחר ניתוח בצורה נכונה, רצוי מאוד לבדוק באתר חברת איסבלה אילו חגורות יכולות להתאים, לא רק מבחינה פיזית אלא גם מבחינות אחרות, למשל, מבחינת החומרים מהם עשויה החגורה, כמו כן, המבנה שלה, האופן בו אפשר להשתמש בחגורה בצורה אופטימאלית וכמובן יש לבחון את הצרכים שלנו בתור מי שאמורים להשתמש בה. 

כמובן רצוי להיוועץ עם אנשי מקצוע, דוגמא הרופא שמטפל ומנתח אותנו, כך אנחנו נדע איזו חגורה יכולה להתאים לנו, בין אם זה מבחינה פיזית, רפואית, וכן מבחינות אחרות. עלינו לקחת בחשבון, ייתכן מאוד ונידרש להשתמש בה במשך זמן רב. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה חשוב להשקיע בריהוט למרחב הציבורי
לא אחת קורה שאנחנו מתייחסים למרחב הציבורי רק בתור אזורים שונים שבהם אנחנו עוברים, בלי לחשוב על...
קרא עוד »
פבר 25, 2020
קורס ביזמות נדל"ן – מה החשיבות בקורס זה?
תחום הנדל"ן בישראל, נמצא כל העת במגמת פריחה. כאן מדובר בדירות חדשות אותן רוכשים מהקבלן. אולם יש עוד...
קרא עוד »
אוק 12, 2021
איתור כספים אבודים כהמלצה
כסף הוא המניע מספר אחד לנקיטת פעולות בחיי היומיום. אנו קמים בבוקר לעבודה ועושים דברים רבים על מנת...
קרא עוד »
דצמ 24, 2018