היתר בנייה לשימוש חורג: הנה השלבים לקבלתו

1923600-min

כדי לקבל היתר בנייה לשימוש חורג עליכם להיערך לכך בהתאם ולהמציא אישורים רבים המאשרים את הבנייה המיוחדת שלכם. רגע לפני שאתם פוסעים לכיוון העירייה, קראו מאמר חשוב זה כדי שתוכלו להתייעל בקבל ההיתר כמו שצריך.

 

היתר בנייה לשימוש חורג: הנה השלבים לקבלתו

כשאתם מחליטים לבצע פרויקט שיפוץ לבית, סביר להניח שאתם משקיעים זמן בחשיבה על הסגנון, צבע והאם תצטרכו לשכור קבלן או אדריכל. אך אל תשכחו צעד נוסף וחשוב לא פחות: היתר בנייה. לא תמיד קל להשיג היתרי בנייה אך עם אנשי המקצוע הנכונים, תוכלו לעשות זאת באופן מהיר.

 

מהו היתר בנייה?

היתרי בנייה הם הרשאות בכתב שהונפקו על ידי הרשות בעיר בה אתם גרים לצורך הקמת פרויקט. הם נדרשים לרוב פרויקטים של בנייה או שיפוץ מחדש – על מנת להבטיח את בטיחות העבודות והתאמתן לקודי הבנייה והייעוד. אף על פי שהתהליך המדויק משתנה ממקום למקום, הצעדים האופייניים לקבלת היתר הם:

 

הכנת תכנית אתר לפרויקט:

אם הפרוייקט שלכם נרחב, סביר להניח שתצטרכו לשכור אדריכל או איש מקצוע אחר שיצייר את הפרויקט כפי שהוא ייבנה (כדי להראות שהוא יעמוד בקודי הבנייה והבינוי של העיר).

 

זימון פגישה לאישור התוכנית:

יתכן שתוכל לקבל אישור באופן אישי בסקירה "ללא מרשם". לחלופין, לעירייה עשוי לקחת מספר ימים או שבועות לבחינת התוכניות. התהליך עשוי להתארך עוד יותר אם העירייה דורשת תיקונים ושינויים.

 

קבלת האישור:

במקרים בהם נדרש היתר, יהיה עליכם להשיג אותו לפני שתבצעו בנייה כלשהי בנכס שלכם.

 

בדיקות תזמון:

כשתבצעו בנייה, תצטרכו לתזמן בדיקות לאורך כל התהליך כך שהעיר תוכל לאמת שאתם פועלים על פי התוכניות שלכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

השתלת שיער בטורקיה
כללי
kobi

טרנדים חמים בתחום האסתטיקה

עולם הטיפולים האסתטיים הפך מזה שנים רבות לחלק בלתי נפרד מחיינו. אם בעבר היה מדובר על תחום נישתי שהעסיק אנשים במעגלים מצומצמים ביותר ומשך אליו

קרא עוד »
תער גילוח
כללי
kobi

אביזרי גילוח לגילוח מושלם

נכון, עולם הטיפול הנשי הוא הרבה יותר מורכב ומחייב מזה של הגברים וכולל בתוכו הרבה מאד פעולות סיזיפיות ויומיומיות מפרכות, ועם זאת ישנה פעולה אחת

קרא עוד »