ציוד הספורט שיעודד את הילדים לעשות כושר

טרמפולינה אונליין

אין הורה שלא חושב ודואג לרווחת ילדיו כמעט 24 שעות ביממה וזה בין היתר לוודא שהם אוכלים מזון בריא ומזין, שהם מצליחים לעמוד בקצב של החומר הלימודי בבית הספר ושהם מסתדרים עם הסביבה הקרובה שלהם ומתפתחים מבחינה חברתית. יחד עם זאת באופן אירוני למדי, הורים רבים לא שמים לב למצב הכושר הגופני של הילדים ואפילו מזניחים אותו במידה מסוימת. ילדים רבים מסרבים לעסוק בפעילות גופנית ולכן ההורים מוותרים, אך חשוב לזכור שזה קריטי ושחינוך לבריאות וכושר חשוב מגיל צעיר. דרך מצוינת לעודד את הילדים לעסוק בפעילות גופנית היא לשלב אותה במשחקים מהנים שיאפשרו להם לזוז מבלי שהם ירגישו שמדובר במטלה. הנה כמה רעיונות להשראה.

טרמפולינה

טרמפולינה היא דוגמה מצוינת מפני שאין ילד שלא נהנה לקפוץ עליה (לפעמים במשך שעות אפילו) והיא מפתחת סיבולת לב ריאה, עובדת על השרירים ועוזרת לפרוק אנרגיה. ניתן לבצע רכישה של טרמפולינה אונליין ולחסוך בעלויות, ואם יש לכם חצר או מרפסת מספיק גדולה זו בהחלט דרך נפלאה לעודד את הילדים לזוז ולעזוב את המסכים.

שערי כדורגל

כמעט כל הילדים אוהבים לבעוט בכדור ולרוץ אחריו סתם כך ואתם ממש לא חייבים להתחייב למגרש השכונתי בשביל לעשות את זה. אם יש לכם מספיק מקום בתוך הבית או בחצר, אפשר לרכוש שערים קטנים וכדור ולהפוך את הסביבה הביתית למיני אצטדיון. זהירות על האגרטל רק!

קורקינט

קורקינט לא רק מאפשר פעילות גופנית מצוינת, אלא ייתן לילדים שלכם אפשרות להתניידות עצמאית כבר בגיל צעיר והילדים הגדולים יותר יוכלו לנסוע לחוגים ולחברים בלי שום בעיה. לא לשכוח לרכוש ציוד התמגנות כמו קסדה ומגני ברכיים ומרפקים.

דלגית

חושבים שזה משהו שרק דור ההורים נהנה ממנו? תחשבו שוב, כי מתברר שילדים אוהבים את זה גם בדור הנוכחי. מדובר בפריט זול שמאפשר לילדים לאתגר אחד את השני ומהווה פעילות גופנית מצוינת בלי שום ספק.

לסיכום, אם תצליחו להראות לילדים שלכם שכושר גופני זה כיף, תוכלו להיות רגועים ולדעת שהם עושים זאת בעצמם מתוך הנאה ואהבה לתחביב שונה וכיפי.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להעביר את חופשת החנוכה עם הילדים?
חנוכה כבר ממש מעבר לפינה, ועל מנת שנוכל להעניק לילדינו חופשה חווייתית, מוטב שניערך אליה מבעוד מועד....
קרא עוד »
דצמ 15, 2019
לידים לעסקים עם SMPS Marketing
כדי ליצור לידים לעסקים (מיד נדבר על מה הם הלידים לעסקים) נצטרך לעבוד בשיטות חדשניות למיקוד קהל היעד...
קרא עוד »
מאי 26, 2021
סדנת זילוף עוגות – תעלו את התחביב שלכם לרמה אחרת
בכל פעם כשיש למישהו יום הולדת אתם אלה שעושים לו עוגה? תמיד כולם אוהבים את העוגות שלכם אבל אתם לא לגמרי...
קרא עוד »
ינו 07, 2021