המערכות הטובות ביותר להפקת הצעות מחיר

1457014-min

הצעת מחיר נכונה היא ההבדל בין סגירת עסקה לכשלון. אז איך משפרים את הסיכויים של העסק? מסתבר, שמערכות להצעות מחיר כבר חשבו על זה ויש להם מגוון פתרונות.

איך בוחרים מערכת נכונה מתוך מאות? כזו שתעזור לכם לסגור עוד לקוח? כל התשובות בכתבה הבאה.

 

אלו תכונות אמורה לכלול מערכת טובה?

יש הרבה תכונות בכל מערכת, לכן יהיה קשה לנסות למדוד כל תכונה בפני עצמה.

במקום זה, אנחנו מציגים לכם כאן את התכונות המרכזיות שנמצאות במערכות הטובות ביותר.

  • תוכנה מבוססת ענן. כדי לא להיגרר לעיסוקים טכניים של התקנה, תחזוקה וניהול, כדאי שהמערכת תשב על ענן. עוד יותר כדאי שהחברה של הענן תנהל גם את התוכנה הזו עבורכם.
  • תשלום אוטומטי. ברגע שיש 'כן' לעסקה בראש של הלקוח, אתם רוצים שהתשלום יעבור. שלא יצוצו ספקות מעשה שטן להפיל את העסקה. בשביל זה המערכת צריכה תכונה שמאפשרת תשלום אוטומטי ומיידי.
  • הצעות שונות למכירות שונות. הצעת מחיר כמובן לא מתחילה במערכת. בטח ישבתם לחשוב כמה יהיה נכון לגבות על המוצר, אולי בכלל לפי אחוזים, מה יהיו אפשרויות התשלום.
    בסופו של דבר, המחיר, דרך התשלום והמודל הכללי לוקח חלק חשוב בהכרעה של הלקוח האם להסכים לעסקה או לא.
    ובדיוק בגלל זה המערכת צריכה לתמוך בכמה מודלים של תשלום. לפי אחוזים, לפי הצלחות, הנחות לכמויות ועוד.
  • שילוב במערכת CRM מי לא מכיר את מערכת ניהול הלקוחות CRM ? אם העסק שלכם משתמש בה, המערכת להצעת מחיר חייבת אפשרות סנכרון להצלבת הנתונים, כדי שלא ילכו לידים לאיבוד וכדי להסיק מסקנות על הצעות המחיר.

 

לסיכום, המערכות להפקת חשבוניות חשובות לכל עסק כדי לסגור יותר עסקאות. הנוחות של המערכת כמו גם התכונות שלה, קובעים האם היא אכן תסייע לכם בכך.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

השתלת שיער בטורקיה
כללי
kobi

טרנדים חמים בתחום האסתטיקה

עולם הטיפולים האסתטיים הפך מזה שנים רבות לחלק בלתי נפרד מחיינו. אם בעבר היה מדובר על תחום נישתי שהעסיק אנשים במעגלים מצומצמים ביותר ומשך אליו

קרא עוד »
תער גילוח
כללי
kobi

אביזרי גילוח לגילוח מושלם

נכון, עולם הטיפול הנשי הוא הרבה יותר מורכב ומחייב מזה של הגברים וכולל בתוכו הרבה מאד פעולות סיזיפיות ויומיומיות מפרכות, ועם זאת ישנה פעולה אחת

קרא עוד »