קורס אוטוקאד

אחת מתוכנות העיצוב הטובות ביותר בעולם, מזמינה אתכן לעשות קורס ולהכיר אותה מקרוב. תוכנת אוטוקאד היא מהמובחרות ביותר הקיימות היום, דרכה ניתן לעצב ולערוך הנדסית כל מה שתרצו. קורס אוטוקאד יכניס אתכם לתוכנה בצורה נכונה.

קורס אוטוקאד 

AutoCAD היא אחת מחלקי תוכנת העיצוב הנפוצים ביותר היום, ומניבה הכנסות עצומות מדי שנה. היא הייתה חלוצה של תעשיית עיצוב התלת-ממד, והיא קיימת כבר יותר מ- 30 שנה. במהלך תקופה זו, היא התפתחה והפכה לאחת מתוכנות העיצוב המתוחכמות ביותר בשוק.

הכלים הרב-תכליתיים של AutoCAD ואסטרטגיית הצרכן המבריקה, הופכים אותה לאחת התוכנות ההנדסה היקרות ביותר שיכולים להיות. זו הסיבה שאתם צריכים להשתמש בה כדי ליצור את אבות הטיפוס שלכם.

יתרונות של אוטוקאד 

אם אתם עדיין לא משתמש ב- AutoCAD, אתם צריכים לעשות זאת או אפילו לקחת קורס אוטוקאד מתקדם. הנה רק חלק מהדרכים שבהן זה יכול להקל על תהליך העיצוב שלכם.

ציירו לפי קנה מידה 

אחד היתרונות העיקריים של AutoCAD הוא שהוא מאפשר לכם לצייר לפי קנה מידה. אתם מתחילים בבחירת יחידות המידה המתאימות. לאחר מכן, אתם יכולים לצייר את המודל שלכם בקנה מידה 1:1.

זה מאפשר לכם לקבוע בקלות את הגודל האמיתי של המוצר שאתם מציירים. אתם יכולים גם להתאים את קנה המידה כדי לראות איך זה ייראה בגדלים שונים מבלי להתאים את הציור עצמו.

פריסה וצפייה קלה 

כאשר אתם משתמשים ב- AutoCAD, יהיה לכם קל להתקרב ולהרחיק ולפנות לאזורים אחרים בציור ההנדסי שהכנתם. זה שימושי במיוחד כאשר אתם עובדים על עיצובים גדולים או מסובכים. קלו ייעוץ של מישל גולרוך הנדסאי בניין בנושא.

הממשק קל לניווט, עם כלים שונים המאפשרים לכם לצפות בציור שלכם ממרחקים ומנקודות מבט שונות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אותך?

מה זה פלנוגרמה?

אם יש לכם עסק שאתם מוכרים בו מוצרים שונים, אתם בוודאי עסוקים לא מעט בניסיון להבין: מה הלקוחות קונים ולמה הם בוחרים דווקא במוצר ספציפי

קרא עוד »