עורך דין חבות מעסיקים

עורכי דין לדיני עבודה מסייעים לעובדים שנפגעו בעבודה לקבל את הפיצויים המגיעים להם בגין אותן פציעות או לחלופין הם גם עוזרים למעסיקים להבין מה חובותיהם כמעסיקים ועוזרים גם להם במידה ולטענת המעסיק העובד לא דובר אמת. הם מייצגים את התובע. עורכי דין לדיני עבודה כמו משרד עורכי דין אריק שלו, מייצגים כל מי שמתמודד עם מחלוקות משפטיות, הפרות או תביעות הקשורות לדיני עבודה. הם מתמחים בחוקי מקום העבודה, ומסייעים לעצב את היחס לעובדים, כמו גם הגינות במדיניות העסקה. בנוסף, עורכי דין אלו מסייעים בפתרון מחלוקות בין עובדים למעסיק, או מחלוקות בין עמיתים לעבודה. 

מהן פציעות מקום עבודה נפוצות?

פגיעה במקום העבודה מתרחשת במהלך עבודתו של העובד, והיא נגרמת על ידי ביצוע מטלה כלשהי בזמן עבודתו. רוב התביעות מתמקדות בפציעות הקשורות ישירות לתפקיד. להלן כמה דוגמאות לפציעות נפוצות במקום עבודה.

  • בעיות בגידים עקב עומסים בידיים וברגלים
  • בעיות שנוצרות בדרכי הנשימה, הנגרמות משאיפת חומרים רעילים.
  • פציעות החלקה ונפילה
  • פציעת גב עקב הרמה של משקל כבד במהלך עבודה

מה עושים אם העובד נפצע בזמן עבודתו שהוא בתפקיד?

על המעסיק לפצות את עובדיו במידה ואחת מפציעות אלו מתרחשת במהלך עבודתו של העובד. למרות שיש הרבה בתי עסק הוגנים שיפצו לחלוטין את העובדים שלהם במקרה שמשהו כזה יתרחש, יש גם בתי עסק שעלולים לעשות בעיות לעובד ולא להעביר לו את הפיצוי המגיע לו מהפציעה. ולכן, כדי לפתור מחלוקת זו, מומלץ להשתמש בשירותים של עורך דין חבות מעסיקים שהוא יתמודד עם בית העסק על מה שמגיע לכם בשבילכם.

מדוע חשוב לשכור עורך דין תאונות עבודה?

עורכי דין לדיני עבודה יפעלו להשגת הפיצויים מגיעים ללקוח הנפגע שלהם. הם יוכלו לייעץ, לייצג וללוות את מי שהם עובדים עבורו. הם יבצעו את כל התהליך ויחסכו לעובדים ששוכרים את שירותם או המעסיקים הרבה כאב ראש.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גילוי סביבת העבודה המושלמת: תובנות פנימיות
האם אתה מחפש את סביבת העבודה האידיאלית אבל לא בטוח איפה להתחיל? אל תחפש עוד. במדריך המקיף הזה, אחלוק...
קרא עוד »
נוב 29, 2023
אילו נכסים ניתן לקנות מכונס נכסים?
כל נכס שעוקל על ידי כונס הנכסים מוצע למכירה לשוק הפתוח במחירים אטרקטיביים, וזאת במטרה לפצות על החוב...
קרא עוד »
אפר 28, 2019
עו"ד ביטוח סיעודי – רק איתו תיגשו לתביעה
הגשת תביעה נגד חברת הביטוח עקב אי קבלת גמלת סיעוד אינה עניין של מה בכך. מדובר בתביעה אשר יש לנהל אותה...
קרא עוד »
מרץ 29, 2020